Nepieciešama palīdzība ceļojuma plānošanā?

Mēs palīdzēsim Tev saplānot Tavu sapņu ceļojumu uz jebkuru vietu pasaulē

reCAPTCHA

Vēlies autentisku, intersantu un "zaļu" piedzīvojumu?

Nav laika pašam plānot savu ceļojumu?

Esi noguris no tūrisma aģentūru vienveidīgajiem piedāvājumiem?

Nevēlies pārmaksāt un/vai ceļot grupā?

Izvēlies savu personīgo ceļojumu plānotāju!

Mainīsim mūsu ceļošanas paradumus kopā!

Kāpēc Tev būtu jāuztic sava ceļojuma plānošana mums?

Mēs sagatavosim tikai tev paredzētu ceļojuma plānu

Mēs neesam ne standarta ceļojumu aģentūra, ne automatizēts "online" ceļojumu plānotājs. Mēs esam pieredzējuši ceļotāji, gidi un ekotūrisma eksperti. Mēs vēlamies būt Tavs labākais palīgs Tava sapņu ceļojuma plānošanā, jo: - Mēs mīlam to, ko mēs darām; - Mēs to darām profesionāli un ātri; - Mēs paši esam aizrautīgi ceļotāji ar lielu pieredzi; - Mums ir svarīgi, ka tu gūsti vislabāko ceļojumu pieredzi.

Mēs palīdzēsim tev ietaupīt laiku un naudu

Mēs sagatavosim tieši Tev paredzētu ceļojuma plānu. Mēs esam neatkarīgi ceļojumu konsultanti un mēs nesaņemam komisiju par Tev ieteiktajiem tūrisma pakalpojumiem. Tu maksā tikai par neatkarīgu konsultāciju - Tev īpaši izstrādātu ceļojuma plānu. Mēs atradīsim Tev labākos un izdevīgākos tūrisma pakalpojumus, kas atbilst tieši Tavām interesēm un Tavam budžetam.

Mēs sekojam tavam sapnim

Mēs apzinamies, ka Tev ir tavas neatkārotjamās intereses, aizraušanās un lietas, kurām tieši Tu dod priekšroku ceļojumu laikā. Mēs vēlamies, lai Tu izbaudi tieši Tev saplānotu ceļojumu no tā pirmās līdz pēdējai dienai. Mēs ieklausāmies tajā, kas Tev ir sakāms un ko Tu patiešām vēlies. Mēs iedrošinām pamēģināt jaunas lietas 😉. Galu galā Tu saglabā pilnīgu izvēles brīvību.

Atklāj autentiskas vietas, lietas un cilvēkus

Mēs mīlam dabu un mēs izvēlamies īstas, nesamākslotas pieredzes. Mēs zinām, ka pasaulē nekas tā neuzlādē, neatjauno un neatgriež pie saknēm, kā neskarta daba un neviltoti patiesi cilvēki. Mūsu individuālo ceļojumu plānošanas pieeja palīdzes Tev aizmukt no ikdienas pilsētu steigas un atgriezties atpakaļ pie dabas, izbaudīt vietējo kultūru un satikt īstus vietējos. Mēs cenšamies maksimāli izvairīties no masu tūrisma vietām un/vai laikiem. Mēs palīdzēsim Tev izkāpt no Tavas komfota zonas.

Mēs saplānosim visus Tavus svarīgākos ceļojuma elementus

Mēs saplānosim: - Labākos ceļojuma galamērķus un pieturas punktus; - Ceļojuma laikus un budžetu; - Izdevīgākos un labākos tūrisma pakalpojumus, tajā skaitā vietas, kur palikt un pieredzes, ko izbaudīt; - Labākos un ērtākos lidojumus un vietējā transporta veidus; - Svarīgākās lietas, kas Tev jāzin pirms ceļojuma un svarīgākās lietas, kas Tev būtu jāņem līdzi

Mēs iesakām tikai labākos un vislabāk novērtētos tūrisma pakalpojumus

Mūsu īpašā ceļojumu plānošnas pieeja nozīmē arī to, ka mēs rūpīgi izvērtējam un izvēlamies turisma pakalpojumu sniedzējus pirms tos iesakām Tev. Pakalpojumu sniezējiem jābūtu ar nevainojamu reputāciju un izcilām/ļotu labām atsauksmēm tādos atzītos Interneta resursos kā Tripadvisor, Booking.com, airBNB u.tml. Daudzi labi vietējie pakalpojumu sniedzējie var arī nebūt atpazīstami, jo tie ir pārāk mazi vai tiem trūkst iespēju kļūt atpazīstamiem globālajā Interneta vidē. Mēs vēlamies atbalstīt vietējos un dot viņiem iespēju. Tāpēc mēs dažkārt varam jums ieteikt izmēģināt tādus pakalpojumu sniedzējus, par kuriem nav nekādu vai ir ļoti maz atsauksmju globālajā tīmeklī. Dažkārt mešanās nezinamajā izrādās vislabākais, kas ar mums ir noticis... 😉

Mes izvēlamies neiestaigātas takas

Mēs fokusējamies uz ekotūrisma galamērķiem un aktivitātēm dabā. Mēs esam dziļi pārliecināti, ka tā ir ceļošanas nākotne. Mēs iesakām izvairīties no masu tūrisma vietām, cik vien tas ir iespējams, lai Tu vari izbaudīt autentīkāko ceļošanas pieredzi un lai no tava ceļojuma būtu labums arī vietējiem iedzīvotājiem.

Izvēlies ceļot atbildīgi - mes palīdzesim!

Mums rūp daba un vide mums apkārt, un mēs vēlamies palīdzet uzturēt dzīvas vietējās tradīcijas. Mēs rūpīgi izvēlamies un dodam priekšroku tiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā ilgtspējīgus un atbildīgus pakalpojumus un produktus. Mūsu mēŗkis ir atstāt tikai pozitīvu ietekmi, lai kur mēs dotos. Tāpēc rūpes par vidi un bioloģiskās daudzveidības sglabāšanu ir mūsu prioritāte.

Vēlies uzzināt vairāk?

Ieskaties šeit:

Escaperies _ trip planner
Best Escape Travel Stories & Tips

Ko mūsu klienti domā par mums?

[wptripadvisor_usetemplate tid="1"]

Kā tas strādā?

#1: Aizpildi formu

#2: Saņem piedāvājumu Tava ceļojuma plāna izstrādei

#3: Apmaksā Paypal rēķinu, ja Tevi apmierina mūsu piedāvājums

#4: Saņem savu personīgo ceļojuma plānu (ar labojumu iespējām)

Cena par Tavu ceļojumu plānu:

Tiek aprēķināta, ņemot vērā Tava ceļojuma sarežģītību
Ir atkarīga no Tava ceļojuma dienu skaita
Tiek ar Tevi saskaņota, pirms mēs sākam plānot Tavu ceļojumu

Aizpildi šo īso formu, ja esi atvērts mūsu piedāvājumiem!

reCAPTCHA

Vai pastāsti, ko vēlies, sīkāk:

reCAPTCHA

Tavs ceļojuma galamērķis

Kur Tu vēlies doties?

Ceļotāju skaits un vecums

Ar cik cilvēkiem Tu plāno kopā doties šajā ceļojumā? Vai Tu vēlies tikai privātu ceļojumu vai arī Tev nav iebildumu dalīties savos piedzīvojumos ar citiem līdzīgi domājošiem ceļotājiem?

Citas lietas, ko vēlaties darīt un vietas, kuras vēlaties redzēt

Lūdzu pastāsti vai Tevi interesē arī pilsētas, ciemi, kultūras mantojums, tradīcijas, ēdiena tūres vai vienkārši pavadīt laiku pludmalē? Mēs sagatavosiem Tev sabalansētu ceļojuma plānu atbilstoši tieši Tavām vēlmēm.

Kad Tu plāno savu ceļojumu?

Kādi ir Tava plānotā ceļojuma datumi?

Aktivitātes un piedzīvojumi dabā, kuriem Tu dod priekšroku

Pastāsti mums, vai Tu vēlies doties pārgājienā, izbraucienā ar riteni, kajakiem/kanoe, raftingā, niršanas piedzīvojumā, doties mežonīgā dabā, foto tūrē vai kādā citā aktivitātē pie dabas. Mēs sagatavosiem Tev sabalansētu ceļojuma plānu atbilstoši Tavām vēlmēm.

Kur Tu vēlies apmesties?

Pastāsti, vai vēlies apmesties viesnīcās, hosteļos, viesu mājās vai kempingos? Ja iespējams, mēs viemēr iesakām apmesties vietējās, autentiskās un īpašās vietās nevis lielo zīmolu viesnīcās.

Svarīga informācija par Taviem personīgajiem datiem: Mēs izmantojam jūsu personīgos datus tikai, lai komunicētu ar jums un informētu jūs par mūsu pakalpojumiem. Mēs paturam tiesības izmantot jūsu personīgo informāciju turpmākiem mārketinga pasākumiem, lai informētu jūs par mūsu pakalpojumiem, kas jūs varētu interesēt. Mēs nenododam jūsu datus trešajām personām. Iesniedzot savu datus, jūs piekrītat, ka SIA “i-Dā” tos var izmantot šeit minētajiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, ka jūsu dati tiek lietoti šeit minētajiem mērķiem, lūdzu norādiet to Komentāru sadaļā, iesniedzot mums pakalpojuma pieteikuma formu. Saņemot no jums attiecīgu lūgumu, mēs izdzēsīsim visus jūsu datus no mūsu datubāzēm tiklīdz kā būsim pilnībā snieguši jūsu pieprasīto un apmaksāto pakalpojumu un/vai atbildējuši uz jums interesējošiem jautājumiem. 

LĪGUMA NOTEIKUMI UN MŪSU PRIVĀTUMA POLITIKA: Izmantojot mūsu pakalpojumus jūs piekrītat visiem līguma noteikumiem un mūsu privātuma politikai. Lūdzu izlasiet tos uzmanīgi pirms sūtat mums jebkādu informāciju!

Sazinieties ar mums un sekojiet mums Facebook lapā:

[facebook_likebox case_type="like_box" fbl_id="9"][/facebook_likebox]

Sekojiet mums un gūstiet idejas jauniem piedzīvojumiem arī mūsu bloga vietnē:

[facebook_likebox case_type="like_box" fbl_id="10"][/facebook_likebox]
All rights reserved
© “i-Dā”, Ltd.
error: Content is protected !!